Szkoła Branżowa w Brusach zakończyła rok szkolny 2025/2026
26 czerwca odbyła się uroczysta akademia podsumowująca rok szkolny w Szkole Branżowej I Stopnia im. Kazimierza Sikorskiego w Brusach.

Szkoła Branżowa I Stopnia im. Kazimierza Sikorskiego w Brusach uroczyście zakończyła rok szkolny 2025/2026. Podczas akademii podsumowano minione miesiące nauki i pracy uczniów oraz kadry pedagogicznej.
W uroczystości uczestniczył Krzysztof Gierszewski, zastępca Burmistrza Brus, który w imieniu burmistrza Witolda Ossowskiego podziękował uczniom, nauczycielom i całemu gronu pedagogicznemu za zaangażowanie i całoroczny trud. Gratulacje oraz upominki trafiły do absolwentów wyróżniających się bardzo dobrymi wynikami w nauce: Kamili Lewińskiej, Pauliny Jankowskiej, Angeliki Knut oraz Patryka Knuta.
Na podstawie: Miasto i Gmina Brusy
Galeria zdjęć
26 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.