Apel o racjonalne korzystanie z wody
Miasto i Gmina Brusy wystosowała apel do mieszkańców o oszczędne gospodarowanie wodą.
25 czerwca 2026·1 MIN·1 WYŚWIETLEŃ

Władze gminy Brusy zaapelowały do mieszkańców o racjonalne korzystanie z wody.
Na podstawie: Miasto i Gmina Brusy